Dzień współczesny  

   Aktualnie Przedsiębiorstwo Budowlane "KOM-BUD" Sp. z o.o. jest firmą posiadającą mocną pozycję na rynku budowlanym powiatu brodnickiego i ościennych. Wysoko kwalifikowana i doświadczona kadra oraz posiadane nowoczesne wyposażenie techniczne pozwalają kompleksowo realizować nawet najtrudniejsze inwestycje z zakresu budownictwa ogólnego i przemysłowego.

"Gazela" za 2013 r.
  W firmie "KOM-BUD" zatrudnionych jest ponad 180 pracowników, prawie wszyscy posiadają umowy o pracę na czas nieokreślony. Jednocześnie około pięćdziesięciu uczniów odbywa praktyczną naukę zawodu pod okiem doświadczonych brygadzistów z tytułem mistrza i przygotowaniem pedagogicznym. Obrót  roczny wynosi 19 mln. zł.

  "Gazela" za 2006 r.

   W strukturze firmy funkcjonują trzy kierownictwa budowlane, po jednym robót sanitarnych, elektrycznych i produkcji pomocniczej. Zadaniem tego ostatniego jest produkcja betonu na budowy własne i na sprzedaż, prefabrykacja niektórych elementów np. biegów schodowych i żelbetowych płyt szalunkowych stropów monolitycznych, przygotowanie wyrobów zbrojarskich, wytwarzanie stalowych konstrukcji hal różnego przeznaczenia oraz drobniejszych elementów ślusarskich.

"Gazela" za 2007 r.

 

   Potrzeby budów zabezpiecza kierownictwo sprzętowo-transportowe świadczące usługi także dla innych najemców. Cała sfera produkcyjna organizacyjnie i technicznie obsługiwana jest przez kierownictwo działu technicznego, pracownię projektową oraz zaopatrzenie.

"Gazela" za 2008 r.Wszelkie prawa zastrzeżone KOM-BUD Sp. z o.o. 2007