Informujemy o rozpoczęciu procesu oferowania lokali mieszkalnych w następujących budynkach wielorodzinnych:


1.Budynek mieszkalny wielorodzinny oznaczony w dokumentacji literą D, zawierający 30 mieszkań, zaprojektowany na działce nr 23/7 przy ul. gen. St. Pruszyńskiego w Brodnicy. Pozwolenie na użytkowanie zostanie uzyskane do 31.10.2018 r.

2.Budynek mieszkalny wielorodzinny oznaczony w dokumentacji literą C, zawierający 42 mieszkania, zaprojektowany na działce nr 23/6 przy ul. gen. St. Pruszyńskiego w Brodnicy. Pozwolenie na użytkowanie zostanie uzyskane do 30.06.2018 r.


3.Budynek mieszkalny wielorodzinny oznaczony w dokumentacji literą A, zawierający 26 mieszkań, zaprojektowany na działce nr 760/58 przy ul. Podleśnej w Mszanowie.


Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 564983631 lub w siedzibie firmy.

Zarząd Przedsiębiorstwa Budowlanego KOM-BUD Sp. z o.o.BRODNICA

* Osiedle mieszkaniowe przy ul. gen. Stanisława Pruszyńskiego.

Trwa budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego w Brodnicy, tym razem przy ul. gen. St. Pruszyńskiego. Jeden budynek został oddany do użytku w 2016 r. Kolejne są w budowie.

Szczegółowe informacje znajdują się w sekcji "Mieszkania, lokale użytkowe, garaże" lub pod nr tel. 56-498-36-31

* Osiedle Widok przy ul. Jana III Sobieskiego i przy ul. Polnej.

Zakończony został I etap budowy. Powstały cztery budynki mieszkalne, budynek garażowy oraz dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i ogólnodostępnym parkingiem na trzecim poziomie. Wybudowano łącznie 180 mieszkań oraz 5 lokali użytkowych. Realizowany jest II etap budowy osiedla. Aktualnie wznosi się ostatni 65-rodzinny budynek.
 


Wcześniej zbudowaliśmy przejście pod torem kolejowym, które umożliwia bezpieczne przemieszczanie się mieszkańcom, a także ich dzieciom do pobliskiej szkoły.

  
RYPIN

Zakończono realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Marii Konopnickiej.

GOLUB - DOBRZYŃ

Przy ul. Brodnickiej w sąsiedztwie wcześniej wzniesionego przez nas budynku wielorodzinnego wybudowaliśmy następny.Wszelkie prawa zastrzeżone KOM-BUD Sp. z o.o. 2007